Diskuse

 

Starší diskusní příspěvky byly převedeny do archivu, který se nachází ve složce Dokumenty.

Diskusní téma: Bystřice obecně

Datum 26.10.2023

Vložil Pepa

Titulek Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: No vida... další průšvih

Odpovědět

Nejsi Pepa, jsi Mirek. Stoupni si před zrcadlo a opakuj si to několikrát. Kdyžtak mrkni do občanky.

Datum 26.10.2023

Vložil Pepa

Titulek Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: No vida... další průšvih

Odpovědět

Přepni si identitu, píšeš jako Mirek.

Datum 26.10.2023

Vložil Pepa

Titulek Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: No vida... další průšvih

Odpovědět

Ale já jsem Pepa. Pepo... povídáš si sám se sebou hodně často?

Datum 23.11.2023

Vložil Pepa

Titulek Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: No vida... další průšvih

Odpovědět

Fakt si myslíš Mirku Veselý, že je s tebou všechno v pořádku když sem vkládáš příspěvky mým jménem a často si na ně sám i odpovídáš ?

Datum 16.10.2023

Vložil Nemrava

Titulek Automobil pro Vildumetzovou Mráčkovou od Nemraha

Odpovědět

No vida, kam až sahají známosti našeho vlivného bystřického pražáka...

MRAČKOVÁ V KAMPANI ANO JEZDILA AUTEM OD OBVINĚNÉHO Z DOZIMETRU
SABINA SLONKOVÁ, KAUZY VLIVNÝCH, VÝBĚR, Z POLITIKY 4.10.2023
Zakaría Nemrah půjčil stínové ministryni vnitra z Babišova hnutí auto na předvolební kampaň. Doklad o tom, kdo auto platil, politička nemá.

Hnutí ANO sice útočí na vládní strany, že je financovali “zločinci z Dozimetru”, ve skutečnosti i politici Babišova hnutí využili služeb stejných lidí.

Redakce Neovlivní.cz zjistila, že jeden z obviněných Zakaría Nemrah půjčil do kampaně před volbami v roce 2021 osobní auto člence vedení Babišovy partaje Janě Mračkové Vildumetzové. Jinak také stínové ministryni vnitra.

Vildumetzová Mračková se dostala do sítě odposlechů, které policie nasadila na Nemraha a další lidi, které podezřívá z manipulace s veřejnými zakázkami. Policisté podle informací Neovlivní.cz nejprve zachytili telefonát mezi Nemrahem a jeho partnerkou, která mu říká, že zařídila auto pro Mračkovou. Následně to podnikatel osobně volá političce ANO.

“Nemrah telefonuje Janě Mračkové Vildumetzové, že má auto natankované. Nebude platit nikomu nic. Se smlouvou parkuje auto u nich před barákem. Klíček od auta jí hodí do schránky,” zapsali si policisté po vyhodnocení odposlechu.

Politička ANO, která loni kvůli účasti Nemraha na její svatbě rezignovala na post místopředsedkyně Sněmovny, na dotaz redakce potvrdila, že auto měla od obviněného z Dozimetru skutečně půjčené. I tentokrát ale všechno svalila na manžela.

“Auto mi zajištoval můj manžel. Ten nikdy netajil to, že p. Nemraha dobře znal. Podotýkám, že to bylo v době, kdy p. Nemrah nebyl trestně stíhán a potkával se s řadou politiků,” uvedla v sms odpovědi Mračková Vildumetzová.

Osobní rozhovor odmítla, komunikovala jen přes sms zprávy. Nevysvětlila tedy rozpor, že když jí auto podle její verze zařizoval manžel, domlouvala si to po telefonu s Nemrahem sama. Navzdory záznamu z policejního odposlechu, kde Nemrah říká, že “nebude platit nikomu nic”, navíc politička tvrdí, že platba proběhla.

“Spojila jsem se se svým manželem a ten mě potvrdil, že zápůjčka byla samozřejmě řádně uhrazená. Případně se na něj, prosím obraťte,” uvedla.

Jan Mraček, kterého mateřská ODS kvůli vztahům s Nemrahem také upozadila, svou ženu v její verzi příběhu podržel. Na žádost o předložení dokladu o zaplacení ale uvedl, že ho nemá.

“Platba proběhla mezi námi jako dvěma fyzickými osobami a doklad po třech letech opravdu nemám,” reagoval Mraček.

Sám Zakaría Nemrah pak odmítl jakýkoli komentář. “Nebudu se k ničemu vyjadřovat,” uvedl.

Přátelství Jany Mračkové Vildumetzové se Zakariou Nemrahem dostalo do delikátní situace přímo lídra hnutí ANO Andreje Babiše. Loni jsme zveřejnili fotografie ze svatby Mračkové, na nichž je zachycený právě Andrej Babiš, jak se při tanci drží za ruku s Nemrahovou přítelkyní. Sám Nemrah je pak na stejné fotografii, své přítelkyni po levici.

Je to přitom právě Andrej Babiš, kdo se kvůli Dozimetru trefuje do ostatních politických stran. Naposledy před pár dny v reakci na článek ve své Mf Dnes, která napsala, že ministr vnitra Vít Rakušan dostal od svého kolegy Stanislava Polčáka šifrovaný telefon, stejný jako používala skupina obviněných podnikatelů z Dozimetru.

“Rakušan si řekl Polčákovi o ten stejný šifrovací telefon, jaký používal Rédl,” hřímal Babiš a dotazoval se na svých sociálních sítích premiéra Petra Fialy, jestli Rakušana nevyhodí z vlády: “Pane premiére, opravdu chcete dál mít ministrem vnitra člověka, jehož hnutí STAN je prorostlé s organizovaným zločinem? Které podle policie kampaně financuje z korupce?.

Fialovi kvůli tomu poslal i otevřený dopis. A oznámil mu, že chce kvůli tomu dokonce vyvolat hlasování o důvěře jeho vládě.

O tom, že výhod od stejné skupiny využívala i politička z vedení jeho vlastní strany, ale Andrej Babiš pomlčel.

https://neovlivni.cz/mrackova-v-kampani-ano-jezdila-autem-od-obvineneho-z-dozimetru/

Datum 17.10.2023

Vložil Kmotříček

Titulek Re: Automobil pro Vildumetzovou Mráčkovou od Nemraha

Odpovědět

Tak teď už zbejvá to, aby byl mladej "Zaky" Zakaría Nemrah přidán na seznam pražských kmotrů, vedle takových zvučných jmen podnikatelů a lobbistů, jako je Roman Janoušek, Ivo Rittig, Patrik Oulický, atak dále. Nakročeno má perfektně.

https://www.lidovky.cz/domov/prehledne-7-kmotru-ods-a-vsechny-jejich-hrichy.A120425_100943_ln_domov_spa

Datum 18.10.2023

Vložil Pepa

Titulek Re: Re: Automobil pro Vildumetzovou Mráčkovou od Nemraha

Odpovědět

Koukám, že už vám Jardo a Mirku Veselý zase chybím ... . Ještě jste si ty holky nenašli ?

Datum 18.10.2023

Vložil Mireček

Titulek Re: Re: Re: Automobil pro Vildumetzovou Mráčkovou od Nemraha

Odpovědět

Koukám, že se zase snažíš popírat pravdu, už jsi napsal paní Slonkové, ty hrdino a pomlouvači?

Datum 18.10.2023

Vložil Pepa

Titulek Re: Re: Re: Re: Automobil pro Vildumetzovou Mráčkovou od Nemraha

Odpovědět

Sabina lže, Zaky nikomu nic nepůjčil a nebyl kmotrem jejího dítěte. Fňuk, fňuk.

Datum 18.10.2023

Vložil Pepa

Titulek Re: Re: Re: Re: Re: Automobil pro Vildumetzovou Mráčkovou od Nemraha

Odpovědět

Už zase máš hokej v identitách, Mirku Veselý ?

Datum 18.10.2023

Vložil Pepa

Titulek Re: Re: Re: Re: Re: Re: Automobil pro Vildumetzovou Mráčkovou od Nemraha

Odpovědět

To jsem napsal já a je to v souladu s mým myšlením! Jinak bych Veselého asi nenapadnul...

Datum 18.10.2023

Vložil Pepa

Titulek Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Automobil pro Vildumetzovou Mráčkovou od Nemraha

Odpovědět

Ano, Mirku, máš naprostou pravdu. Je to tak. Žádná jiný důvod dnešního výpadu proti tobě také nevidím.

Datum 19.10.2023

Vložil Pepa

Titulek Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Automobil pro Vildumetzovou Mráčkovou od Nemraha

Odpovědět

Přepni si identitu, píšeš jako Pepa.

Datum 19.10.2023

Vložil Pepa

Titulek Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Automobil pro Vildumetzovou Mráčkovou od Nemraha

Odpovědět

Já jsem Pepa. Pepo...

Datum 22.10.2023

Vložil Mirek

Titulek Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Automobil pro Vildumetzovou Mráčkovou od Nemraha

Odpovědět

Přepni si identitu, píšeš jako Mirek.

Datum 26.10.2023

Vložil Pepa

Titulek Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Automobil pro Vildumetzovou Mráčkovou od Nemraha

Odpovědět

Ale já jsem Mirek. Pepo... povídáš si sám se sebou hodně často?

Datum 26.10.2023

Vložil Mireček

Titulek Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Automobil pro Vildumetzovou Mráčkovou od Nemraha

Odpovědět

Už zase máš hokej v identitách, Pepo ?

Datum 23.11.2023

Vložil Pepa

Titulek Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Automobil pro Vildumetzovou Mráčkovou od Nemraha

Odpovědět

Já ne, Mirku Veselý, já se podepisuji pořád jako Pepa

Datum 05.10.2023

Vložil Miroslav

Titulek Opravdu je městská optika tak super, jak ji zde někteří vychvalují?

Odpovědět

Jen malé srovnání.

Já za 500 Kč měsíčně mám od Vodafone 2xSIM, jednu mohu využívat na data i volání neomezeně do všech sítí v mobilu, druhou doma na data, neomezená FUP a dostatečná rychlost na sledování filmů a streamů (málokdy spadne), na wifi modem mohu připojit několik dalších zařízení, třeba TV nebo meteostanici, neplatím žádné instalace a pronájmy, pokud se modem poškodí a přestane fungovat, tak ho vyhodím a za 5 stovek si koupím nový. Výpadky málokdy. Smlouvu lze kdykoliv zrušit a vypovědět, nemám fixaci na X let. Naprostá nezávislost.

U té slavné městské optiky… za podobné prachy měsíčně. Nemáte SIM, nemůžete tedy dát do mobilu a volat do všech sítí (pouze z baráku na IP volání, což každý nemá, takže k ničemu), platíte měsíční nebo roční paušál, platíte si zřízení přípojky, platíte rozvod káblu v baráku (opravdu si nechci sekat do zdi) jednorázově instalaci, platíte měsíčně pronájem wifi routeru, platíte za přidělení IP adresy, platíte při změně služby (rychlost) na nižší nebo vyšší, platíte za výjezdy technika a servisu. Závislost na káblu a nutnost odběru služeb a pokud se necháte odpojit nebo je vypovíte, poměrně slušné sankce, protože je to u nich zmařená investice.

Takže každý dle svých finančních možností a potřeb si rozhodne, co chce víc. Já potřebuji volat a mít internet i v mobilu na cestách a vedle toho to samé mohu i doma, což pevná optická linka nenabídne ani náhodou.

Datum 18.10.2023

Vložil Pepa

Titulek Re: Opravdu je městská optika tak super, jak ji zde někteří vychvalují?

Odpovědět

Máš pocit, že někoho zajímá, jak je tvoje pazderna na Koželužské napojená na internet ?

Datum 18.10.2023

Vložil Mireček

Titulek Re: Re: Opravdu je městská optika tak super, jak ji zde někteří vychvalují?

Odpovědět

Jo tebe... tak nechápu, proč se k tomu vyjadřuješ. Závidíš?

Datum 19.10.2023

Vložil Pepa

Titulek Re: Re: Re: Opravdu je městská optika tak super, jak ji zde někteří vychvalují?

Odpovědět

Co bych tak tobě mohl závidět ? Tu nemocnou hlavu ?

Datum 19.10.2023

Vložil Mireček

Titulek Re: Re: Re: Re: Opravdu je městská optika tak super, jak ji zde někteří vychvalují?

Odpovědět

Tak radši mlč, když neumíš nikdy psát k tématu, ale jen se navážíš hloupě do mě.

Datum 22.10.2023

Vložil Pepa

Titulek Re: Re: Re: Re: Re: Opravdu je městská optika tak super, jak ji zde někteří vychvalují?

Odpovědět

Zmizíš ty, zmizím i já :-)

Datum 23.10.2023

Vložil Mireček

Titulek Re: Re: Re: Re: Re: Re: Opravdu je městská optika tak super, jak ji zde někteří vychvalují?

Odpovědět

Hehe, maže jenom tvoje bláboly, které správně vyhodnocuje jako spam a nepodložené pomluvy. Moje nechává. Takže, kdo tu mizí?

Datum 24.10.2023

Vložil Pepa

Titulek Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Opravdu je městská optika tak super, jak ji zde někteří vychvalují?

Odpovědět

Mám ti sem dát tvoje moudra, která ti Jarda smazal, protože to i na něj bylo moc a chtěl zachovat alespoň zdání objektivity ? Fakt mám ? Mám jich desítky a hloupostí a sprostými slovy se jenom hemží.

Datum 25.10.2023

Vložil Mireček

Titulek Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Opravdu je městská optika tak super, jak ji zde někteří vychvalují?

Odpovědět

Na hrubý pytel hrubá záplata, pytláku...

Datum 26.10.2023

Vložil Pepa

Titulek Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Opravdu je městská optika tak super, jak ji zde někteří vychvalují?

Odpovědět

Fascinující, že jsi doteď nic nepochopil.

Datum 26.10.2023

Vložil Mireček

Titulek Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Opravdu je městská optika tak super, jak ji zde někteří vychvalují?

Odpovědět

Fascinující, že jsi dosud nepochopil princip demokratické diskuze a svobodu slova. Máš-li pocit, že se zde šíří lži a dezinformace, tak se především obrať na zdroj neovlini.cz atd., tedy zde již zmiňované redaktory, jejichž jména tu padla, protože každá zpráva je ozdrojována. Což jsi samozřejmě ze své zbabělosti neučinil. Nevím o co se tedy snažíš. Je to podobná snaha, jako Pačisky před 15 lety, co zrušením diskuze s hloupými výmluvami na mě (pravý důvod byl lenost a že na to neměli čas) a tedy totální cenzurou umlčel všechny bystřické občany a narval jim do huby roubíky. Realita je, že si v tom on a jeho poskoci nedokázal udělat pořádek výmazy nevhodných komentářů, jako to zde poctivě dělá Jarda. Seš pokrytec jako exstarosta a chováš se jako rudý komár, nebo jako naši východní propagandističtí bratříčci ze sovětského svazu, kteří oportunisty v lepším případě perzekuují a zavírají, v horším případě tráví novičokem...

Datum 26.10.2023

Vložil Pepa

Titulek Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Opravdu je městská optika tak super, jak ji zde někteří vychvalují?

Odpovědět

Mno, něco na tom bude, zakládám si na tebe složku a ukládám si veškeré tvoje komentáře.

Datum 27.10.2023

Vložil Pepa

Titulek Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Opravdu je městská optika tak super, jak ji zde někteří vychvalují?

Odpovědět

Tak ty máš v hlavě dobrej guláš, Mirku Veselý.

Datum 27.10.2023

Vložil Mireček

Titulek Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Opravdu je městská optika tak super, jak ji zde někteří vychvalují?

Odpovědět

Už zase máš hokej v identitách, Pepo ?

Datum 27.10.2023

Vložil Pepa

Titulek Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Opravdu je městská optika tak super, jak ji zde někteří vychvalují?

Odpovědět

Já ne, já se podepisuji pořád stejně.

Datum 28.10.2023

Vložil Pepa

Titulek Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Opravdu je městská optika tak super, jak ji zde někteří vychvalují?

Odpovědět

Ale to je chyba, Pepo. Podepiš se i s příjmením a odlišíme se. ale na to nemáš, že?

Datum 29.10.2023

Vložil Pepa

Titulek Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Opravdu je městská optika tak super, jak ji zde někteří vychvalují?

Odpovědět

Tvůj problém je v tom, že pořád řešíš, KDO to říká. Spíš by ses měl soustředit na to, CO ti říká.

Datum 29.10.2023

Vložil Pepa

Titulek Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Opravdu je městská optika tak super, jak ji zde někteří vychvalují?

Odpovědět

No ale ty nic neříkáš. Vpodstatě je to jen navážení do Veselého, bez žádných objektivních protiargumentů. Pokud něco ozdrojuje, pokud nesouhlasíš, máš vložit rovněž odcitovaný protiargument. Problém je, že ty zdroje ignoruješ a jen emočně napadáš Veselého. Ten reaguje tak, jak reaguje.

Datum 30.10.2023

Vložil Pepa

Titulek Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Opravdu je městská optika tak super, jak ji zde někteří vychvalují?

Odpovědět

Trošku si ty identity hlídej, zase píšeš jako já.

Datum 30.10.2023

Vložil Pepa

Titulek Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Opravdu je městská optika tak super, jak ji zde někteří vychvalují?

Odpovědět

Aha!!! Tvůj problém je v tom, že pořád řešíš, KDO to říká. Spíš by ses měl soustředit na to, CO ti říká.

Datum 30.10.2023

Vložil Pepa

Titulek Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Opravdu je městská optika tak super, jak ji zde někteří vychvalují?

Odpovědět

Tím že po mně budeš neustále opakovat se z tebe Pepa nestane. Věř mi, Mirku. Určitě ti to potvrdí i tvůj lékař.

Datum 31.10.2023

Vložil Pepo

Titulek Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Opravdu je městská optika tak super, jak ji zde někteří vychvalují?

Odpovědět

Ale já jsem Pepa. a co ty Pepo. Ty toužíš být Nemrahem? Když je tak hájíš? Bez aurgimentů?