Diskuse

 

Starší diskusní příspěvky byly převedeny do archivu, který se nachází ve složce Dokumenty.

Diskusní téma: Bystřice obecně

Datum 18.01.2020

Vložil Uvaděč na správnou míru

Titulek Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Oplocený psí výběh s překážkami, lavičkami a odpadkovými koši

Odpovědět

Kritizujeme naprosto v klidu, bez nenávisti, co se týče mě tak vyznávám jediné, že Boží mlýny melou, jako v případě Standy Grosse, který taky zázračně zbohatnul, ale taky si těch peněz moc neužil.

Datum 17.01.2020

Vložil INSIDER

Titulek Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Oplocený psí výběh s překážkami, lavičkami a odpadkovými koši

Odpovědět

Co si pamatuji proti hlasoval Novotný (HORA)stejně tak i proti zdražení odpadů.

Datum 18.01.2020

Vložil Uvaděč na správnou míru

Titulek Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Oplocený psí výběh s překážkami, lavičkami a odpadkovými koši

Odpovědět

Ano, tohoto opozičního zastupitele jsem tipoval i já. On vlastně rezignoval na členství v tom nefunkčním, tedy nekontrolním výboru.

Datum 10.01.2020

Vložil Nespokojený

Titulek Re: Re: Oplocený psí výběh s překážkami, lavičkami a odpadkovými koši

Odpovědět

Omyl, Míro Nováku, jsem občanem tohoto města, takže mi do toho je!

Datum 06.01.2020

Vložil Vláďa Pozorný

Titulek Poplatek za odpadky

Odpovědět

Tak tu zase něco nabonzuju, co je však veřejně známé. Připravte si šrajtofle... od nového roku 2020 bude o stovku dražší poplatek za odpady. Aby naše TS města měly zase více na práci.

19-07-05 : Obecně závazná vyhláška města č. 3/2019 o místním poplatku za provoz systému shromažďování, sběru, přepravy, třídění, využívání a odstraňování komunálních odpadů
Popis : V souvislosti s novelou zákona č. 565/1990 Sb., o místních poplatcích, ve znění
pozdějších předpisů, která nabude účinnosti dnem 1. 1. 2020 je nutné přepracovat i naši další městskou vyhlášku a to č. 3/2015, o místním poplatku za provoz systému shromažďování, sběru, přepravy, třídění, využívání a odstraňování komunálních odpadů.
Zde se opět změny týkají zejména definicí poplatníka – vychází z novely, a dále návrh na změnu sazby poplatku ze současných 600,--Kč na 700,--Kč na poplatníka a rok.

Novou vyhláškou se zrušuje celá původní č. 3/2015, o místním poplatku za provoz systému shromažďování, sběru, přepravy, třídění, využívání a odstraňování komunálních odpadů.
Z jednání: Tento bod přednesl zastupitelům ke schválení Mgr. Martin Rod, ti jej projednali a bez připomínek schválili.

Usnesení : Zastupitelstvo Města Bystřice nad Pernštejnem schvaluje Obecně závaznou
vyhlášku města č. 3/2019 o místním poplatku za provoz systému shromažďování, sběru, přepravy, třídění, využívání a odstraňování komunálních
odpadů.
Hlasování : Pro: 15 Proti: 6 Zdržel se: 1 Nehlasoval: 1
Zodpovídá : Mgr. Josef Vojta - tajemník